€ 83,99
€ 133,00
Voordeligst€ 180,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b6/89/c9/1738725929/3614274299212_Front.png?ts=1738725929)
Lancôme Idôle Power
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 133,00
| Artikel | Lancôme Idôle Power Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Idôle Power |
| EAN | 3614274299212 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 266,00 per 100 ml |
