€ 55,94
€ 82,38
Voordeligst€ 110,86
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e6/3b/11/1751409380/3274872480629_0.jpg?ts=1751409380)
Kenzo L'Eau Pure
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 55,94
| Artikel | Kenzo L'Eau Pure Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | L'Eau Pure |
| EAN | 3274872480629 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 186,47 per 100 ml |
