Kate Spade
Chérie Je T'aime
Eau de Parfum - 100 ml
€ 44,00
€ 66,00
Voordeligst€ 86,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c7/f4/24/1748385255/KS006A01__24979.jpg?ts=1748385255)
Kate Spade Chérie Je T'aime
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 86,00
| Artikel | Kate Spade Chérie Je T'aime Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Kate Spade |
| Collectie | Chérie Je T'aime |
| EAN | 3386460145039 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 86,00 per 100 ml |
