€ 120,98
Voordeligst€ 138,40
€ 152,76
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ed/86/af/1747866857/3274872485006_0.png?ts=1747866857)
Givenchy Very Irresistible
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 152,76
| Artikel | Givenchy Very Irresistible Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | Very Irresistible |
| EAN | 3274872485006 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Prijs per eenheid | € 190,95 per 100 ml |
