Gratis verzending vanaf € 150,00

Dsquared2 Wood pour Femme
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 35,00
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Femme Douchegel 200 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Wood pour Femme |
| EAN | 8011003845606 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Witte houtsoorten, Magnolia, Ceder, Lelietje-van-dalen, Osmanthus, Jasmijn, Siciliaanse mandarijn, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 17,50 per 100 ml |
