€ 28,00
€ 42,50
Voordeligst€ 59,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Moisture Surge
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 75 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 59,00
| Artikel | Clinique Moisture Surge Gezichtscrème 75 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Moisture Surge |
| EAN | 0192333042816 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 78,67 per 100 ml |

