€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique For Men Shaving
Aftershave lotion - Vette huid, Gecombineerde huid - 75 ml
Aftershave lotion - Vette huid, Gecombineerde huid - 75 ml
€ 39,00
| Artikel | Clinique For Men Shaving Aftershave lotion 75 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Shaving |
| EAN | 0020714004569 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Aftershave lotion |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Vette huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 52,00 per 100 ml |

