€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique For Men Moisturizers
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 42,00
| Artikel | Clinique For Men Moisturizers Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Moisturizers |
| EAN | 0020714993085 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gelcrème |
| Prijs per eenheid | € 84,00 per 100 ml |

