Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Aromatics Elixir
Eau de Toilette - 45 ml
Eau de Toilette - 45 ml
€ 70,00
| Artikel | Clinique Aromatics Elixir Eau de Toilette 45 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Aromatics Elixir |
| EAN | 0020714147631 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 45 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 155,56 per 100 ml |

