Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Aromatics In Black
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 135,00
| Artikel | Clinique Aromatics In Black Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Aromatics In Black |
| EAN | 0020714769987 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |

