€ 20,20
Voordeligst€ 30,40
Gratis verzending vanaf € 150,00

Caudalie Vinotherapistâ„¢
Bodylotion - Normale huid - 400 ml
Bodylotion - Normale huid - 400 ml
€ 30,40
| Artikel | Caudalie Vinotherapistâ„¢ Bodylotion 400 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinotherapistâ„¢ |
| EAN | 3522930003649 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Milk |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 7,60 per 100 ml |
