€ 29,00
Voordeligst€ 40,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Caudalie Thé des Vignes
Eau fraiche - 100 ml
Eau fraiche - 100 ml
€ 40,50
| Artikel | Caudalie Thé des Vignes Eau fraiche 100 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Thé des Vignes |
| EAN | 3522930003892 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau fraiche |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Water |
| Verpakking | Flacon |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 40,50 per 100 ml |
