Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/44/d1/d1/1738728364/550x440.jpg?ts=1738728364)
Caudalie Premier Cru
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
€ 93,30
| Artikel | Caudalie Premier Cru Dagcrème 50 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Premier Cru |
| EAN | 3522930004592 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 186,60 per 100 ml |
