€ 68,00
€ 92,00
Voordeligst€ 120,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Calvin Klein Euphoria
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 120,00
| Artikel | Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Euphoria |
| EAN | 0088300162505 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Orchidee, Amber, Mahoniehout, Muskus, Viooltjes, Lotus, Granaatappel |
| Prijs per eenheid | € 120,00 per 100 ml |
